top of page

LÉČENÍ KOŘENŮ

Pro všechny firmy a lídry, kteří mají odvahu ponořit se do samotných kořenů svého podnikání a života. Zlepšete motivaci, komunikaci, najděte pevnou a úrodou půdu. Objevte způsob, jak obnovit svojí energii a postavit nové základy prosperity.

Náš přístup 
zahrnuje:

  • Individuální sezení s ředitelem či majitelem firmy

  • Identifikace a uzdravení vnitřních přesvědčení a programů, které brání inovacím a realizaci cílů

  • Destigmatizace mentálního zdraví

  • Napojení se na vnitřní zdroje síly

Case study společnosti:

jeleni šperky.png

SITUACE

Rodinná firma funguje více jak 15 let na trhu. Navrhuje, vlastnoručně vyrábí, píše příběhy, propaguje a prodává šperky ve tvaru jelena.

Image by Cynthia Magana
Image by Danka & Peter

VÝZVA

I přes značné úsilí a investic věnované do všech aspektů podnikání docházelo ke stagnaci prodeje a růstu nesplněných očekávání. Firma zvažovala expanzi do jiných produktů nebo na zahraniční trhy.

ŘEŠENÍ

Uspořádali jsme celodenní workshop a ponořili jsme se s majiteli firmy pod povrch jejich podnikání z firemního i osobního hlediska. Protože pouze to, co je vyneseno na světlo a zvědoměno, může být uzdraveno. Více v blogu Firma jako strom a v referenci spolumajitelky o výsledcích a průlomu v podnikání firmy.

Image by Javier Allegue Barros

REFERENCE

jeleni šperky.png

Díky Michalové metodě, kterou jsme absolvovali s manželem a spolumajitelem firmy, se nám doslova otevřelo vědomí. Pochopili jsme, jak úzce spolu souvisí osobní rozvoj a zdraví firmy. Při plnění mnohem více úkonů, máme stále dostatek času na relax. Personálně se nám pročistil prostor a my snad poprvé za dobu podnikání vnímáme souznění na pracovišti všech zúčastněných. A hlavně nás práce opět těší a vnímáme ji opět jako smysluplnou. Seminář nás neuvěřitelně nakopl a to nejen díky Michalovému charizma a moudrosti a intuici.
Všem toto dobrodružství můžeme jen upřímně doporučit!

Barbora Vogeltanzová, spolumajitelka

697-barinkpng.png

Vyzkoušela jsem už mnoho typů terapií, bohužel žádná z nich mi nepřinášela dlouhodobě uspokojivé výsledky. Proto jsem i k Michalovi přišla se značnou skepsí a zároveň s přáním, aby mi tohle konečně pomohlo. Absolvovala jsem s ním celkem 14 sezení po 90 minutách. Upřímně, byl to bolestivý proces. A proto pro mě bylo naprosto zásadní, že se mnou Michal komunikoval s absolutním pochopením a empatií. Byl mi na telefonu k dispozici i mimo sezení, když jsem potřebovala pomoc s rozřešením nějakých trablů, nebo jsem se prostě jen necítila dobře. Naučil mě techniky, díky kterým jsem začala sama nacházet řešení nepříjemných situací, které mi život přinášel. Z dlouhodobého hlediska jsem pocítila úlevu, protože se mi daří lépe zvládat vlastní emoce. A to hlavně proto, že jsem víc poznala sama sebe. Objevila jsem nové činnosti, které mě naplňují, dokážu se častěji postavit sama za sebe a svoje potřeby. Pochopila jsem, že největší mojí prioritou bych měla být já. Na závěr musím dodat, že na sezeních je to především o vás. Budete potřebovat otevřenou mysl a spoustu upřímnosti, aby vám Michal mohl pomáhat. Ale stojí to za to.

Simona Kuldová, senior manažerka Global Assistance

kodis logo.png

mezzoNet zpracoval projekty v oblasti udržitelné mobility v Moravskoslezském kraji a zároveň poskytl rozvojový program Léčení kořenů pro vedení...

Vědomá rozhodnutí mužů a žen vedoucí k udržitelnému bytí, to mne na vizi Michala oslovilo. Strávili jsme společně v cenných interakcích dlouhé měsíce jak nad tématy rozvoje mobility moravsko-slezského kraje od výzkumu po návrh služeb, tak i cílený rozvoj mne samotného. Jeho profesionální, důvěryhodné a inovativní zpracování témat mobility mne inspiruje k další budoucí spolupráci. Michal pro mne vyzařuje neskutečnou rozvahu a klid snoubený s trpělivostí při hledání té hluboké pravdy o sobě samém. Byl mi průvodcem při mém vlastním zkoumání, nabízející způsoby, nikoliv však řešení - na ty nechť si přijdu sám; je to jako s lovením ryb, lépe někoho učit lovit ryby než bud dvakrát rybu dát. Stejně tak se stával v pravý moment rádcem tam, kde se člověk sám zacyklí či si nedovolí jít až k pointě věci. A že těch slupek co každý můžeme odlupovat je nespočet už teď se těším na další společné objevné plavby do nitra sebe sama s dopadem na celý svět kolem mne.

Nikos Kotupas, člen vedení KODIS, Moravskoslezský kraj

bottom of page