top of page
kitera-dent-GwNgL-IWFsM-unsplash.jpg

LÉČENÍ KOŘENŮ PRO ŽENY

Pojďme společně najít ztracenou sebelásku a získat zpět vlastní hodnotu, to vše v léčivé energii Máří Magdalény. Pro vyléčení sebe, své rodiny i tohoto světa.

SEBELÁSKA, SEBEHODNOTA, SEBEPŘIJETÍ

VS.

SEBEOBĚTOVÁNÍ

jordan-sanchez-sLraJyotfeY-unsplash.jpg

Nízká sebehodnota a nedostatek sebelásky jsou staré programy, které si v sobě neseme po mnoho generací. Nastal čas to změnit. Nastal čas propustit to, co už nám neslouží a aktivovat nové kódy radosti a lásky.

Každý z nás touží po lásce a přijetí, ale to je třeba nejprve najít uvnitř sebe sama. Platí "Jak uvnitř, tak venku" a tudíž nemohu rozdávat to, co uvnitř sebe nemám uzdravené.

esther-tuttle-AIklyC7dudQ-unsplash.jpg
chermiti-mohamed-mzNnXc92YDA-unsplash.jpg

Markéta Šímová a Michal Novák Tě zvou ke společné práci.

 

Staň se Tvůrkyní svého života v sebepřijetí a lásce. V bezpečném kruhu se navzájem poznáme, naladíme na společnou vlnu a zpracujeme vše, co nám brání v rozkvětu.

275092468_472329207926619_2023109789834093676_n.jpg

Markéta Šimová

Markéta je spirituální průvodkyně na cestě z temnoty do světla. Její poslední kroky jí zavedly na posvátnou pouť do Egypta, kde se napojila na své vlastní pradávné kořeny. Nyní přináší poselství pro ženy, které jsou připravené žít, a dále šířit toto poselství, které je zároveň cestou z krize dnešního člověka, rodiny i světa.

Michal Novák

Michal je celoživotní konzultant s vizí zvýšit bohatství a prosperitu českých firem na světovou úroveň. Pracuje s řediteli a majiteli firem (mužů i žen) nejen na číslech, ale zejména na probuzení jejich vědomí tak, aby svá podnikání a prosperitu stavěli na uzdravené sebehodnotě, na službě pro sebe i druhé a na rovnováze a míru mezi mužským a ženským principem.

RSH_2958.jpg
bottom of page