top of page
Image by David Marcu
Logo mezzonet bile.png

Naší vizí je zvyšovat bohatství českých firem tak, aby dosáhly světové úrovně.

9Z2A8207.JPG

Michal Novák

Michal má 25 let zkušeností v oblastech strategického poradenství, procesní architektury, řízení zákaznické zkušenosti, transformace firem a výzkumu trhu. Pracoval na desítkách projektů v zemích střední a východní Evropy, na Blízkém Východě, v USA a měl globální odpovědnost za výzkum trhu v mezinárodní poradenské společnosti.

  • Michal novák

Martina Bea Mráčková

Martina má více jak 17 let zkušeností se strategickým poradenstvím v oblasti Human Resources Managementu, které zejména zahrnuje analýzu, implementaci a řízení HR procesů a analýzu, metodické vedení a realizaci vzdělávacích programů pro management a firemní týmy.  Realizovala projekty zejm. pro společnosti KPMG  Česká republika,  AutoCont CZ, a.s., , Pojišťovna České spořitelny, a.s., Call centrum - Infolinka Škoda Auto, a.s. a další. 6 let aktivně vykonávala pozici Human Resources Directora pro německou skupinu, která v ČR vlastní softwarové a marketingové společnosti.

image (1).png
stažený soubor.jfif

Kamil Švéda

Kamil má více než 15 let zkušeností poskytování manažerského poradenství zejména v oblasti marketingu a business intelligence. Působil jako ředitel v agentuře pro průzkum trhu kde vedl projekty s rozpočtem nad 500 tis. Eur pro klienty z retailu. Působil jako konzultant pro efektivitu prodeje největšího distributora strojů Caterpillar na světě, realizoval projekty v zemích subsaharské Afriky, v Egyptě a Rusku. Působil také jako konzultant v divizi Accenture Research se zaměřením na střední Evropu, mimo jiné se podílel na zpracování studie Multipolar World prezentované na Světovém ekonomickém fóru v Davosu.

  • Kamil Švéda
bottom of page