Image by David Marcu
Logo mezzonet bile.png

Naší dlouhodobou vizí je zvyšovat bohatství českých firem tak, aby dosáhly světové úrovně.

Michal Novák

Michal má více než 20 let zkušeností v oblastech strategického poradenství, procesní architektury, řízení zákaznické zkušenosti, firemní transformace a výzkumu trhu. Pracoval na desítkách projektů v zemích střední a východní Evropy, na Blízkém Východě, v USA a měl globální odpovědnost za výzkum telekomunikačního trhu v mezinárodní poradenské společnosti.

  • Michal novák

Gohar Soghoyan

Gohar přijela do Česka z Arménie kvůli studiu na VŠE. Nové dovednosti a zkušenosti vstřebává úctyhodným tempem. Patří mezi ně například plynulá znalost českého jazyka za jeden rok, práce jako strategic sourcing analyst ve společnosti McKinsey nebo spolupráce s klienty mezzoNet v oblasti růstové strategie a data sourcingu. Dokončila magisterské studium se specializací turnaround management. Zajímá se o obchodní modely a technologie spojené s plasty a jejich BIO recyklací a o umělou inteligenci.

  • Gohar Soghoyan

Kamil Švéda

Kamil má více než 15 let zkušeností poskytování manažerského poradenství zejména v oblasti marketingu a business intelligence. Působil jako ředitel v agentuře pro průzkum trhu kde vedl projekty s rozpočtem nad 500 tis. Eur pro klienty z retailu. Působil jako konzultant pro efektivitu prodeje největšího distributora strojů Caterpillar na světě, realizoval projekty v zemích subsaharské Afriky, v Egyptě a Rusku. Působil také jako konzultant v divizi Accenture Research se zaměřením na střední Evropu, mimo jiné se podílel na zpracování studie Multipolar World prezentované na Světovém ekonomickém fóru v Davosu.

  • Kamil Švéda