O FIRMĚ

Proč mezzoNet? „Maisonette“ je francouzský výraz pro domov s více poschodími a pro mě vždy symbolizoval místo zastřešující růst a rozvoj nadání, dovedností a

 různých úhlů pohledu. V této nelehké době je to spojování strategického poradenství pro firmy a práce s emocemi jejich lídrů a tím, jak se promítají do výsledků firmy.

  • LinkedIn Sociální Icon
Michal Novák
Zakladatel

Michal má více než 20 let zkušeností v oblastech strategického poradenství a výzkumu trhu, které získal prací v mezinárodní poradenské společnosti. Při procesu osobní transformace začal o mezzoNet poprvé snít už v roce 2007. Od roku 2018 se realizace své vize věnuje naplno.

  • LinkedIn Sociální Icon
Gohar Soghoyan
Business Analyst

Gohar přijela do Česka z Arménie kvůli studiu na VŠE. Nové dovednosti a zkušenosti vstřebává úctyhodným tempem. Patří mezi ně například plynulá znalost českého jazyka za jeden rok(!), práce jako strategic sourcing analyst ve společnosti McKinsey nebo spolupráce s klienty mezzoNet v oblasti růstové strategie a data sourcingu. Dokončila magisterské studium se specializací turnaround management. Zajímá se o obchodní modely a technologie spojené s plasty a jejich BIO recyklací a o umělou inteligenci.